yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Алекс Пиърс
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Скарлет
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Никол Мастърс
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Quinn Fabray
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Freaky
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Адриана Кент
Балната зала - Page 2 Vote_lcapБалната зала - Page 2 Voting_barБалната зала - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
Балната зала - Page 2 EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
Балната зала - Page 2 EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
Балната зала - Page 2 EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
Балната зала - Page 2 EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
Балната зала - Page 2 EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
Балната зала - Page 2 EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
Балната зала - Page 2 EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
Балната зала - Page 2 EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
Балната зала - Page 2 EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
Балната зала - Page 2 Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 Балната зала

Go down 
+4
Нейт Арчибалд
Tamara Riley
Деймън Салватор
Елена Гилбърт
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyСъб Юли 16 2011, 22:58

Имаше бал в града и аз естествено бях ,там,можеше да похапна нещо свежо.Беше бал с маски ,още по-хубаво.Не помня от кога ,не съм идвал,на подобно мероприятие.Музиката ,беше хубава ,а и като се огледах видях,толкова красиви момичета,усмихнах се на себе си.май никога не ми стигаше,отидох до масата с алкохол и взех чаша с уиски ,отпих от кехлибарената течност ,която приятно изгори гърлото ми.Нямаше нищо по-хубаво от качествено уиски.Огледах се за някоя самотна дама,нима можех да остана сам,не и за дълго.Не бях единак,вече не.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 26
Points : 27
Join date : 08.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 06:49

Дей се чудеше къде ли е отишла Елена.Огледа цялата стая ,но не я откри.Впрегна слуха си и чу какво првят Елена и Нейт в другата стая.Не беше толкова учудващо.Би могъл да отиде и да ги прекъсне "без да иска" ,но реши ,че е неуместно а и е забавно да подслушваш.Дей се приближи до бара и си взе уиски.Глътна го на един дъх и затанцува в ритъм.


П.П- Стефан...понеже другия Деймън явно няма да се появи ,аз ще съм ти брат...ако искаш де :д
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 09:49

Ако скоро Алекс не се появеше, щях да взема първия срещнат и да го заведа в някоя стая. Засмях се на мислите си и отметнах русата коса от раменете си. Покрай мене мина един сервитьор и ми предложи чаша с шампанско.
- Искам уиски
- Но аз нямам....
Отвърна той
- Тогава ми донеси
Засмях се и след малко чашата с уиски беше в ръцете ми. Изпих солидна глътка и започнах да се оглеждам.
Върнете се в началото Go down
Лилит
Демон
Демон
Лилит


Posts : 19
Points : 21
Join date : 09.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 13:21

Имаше бал и нямаше как демонката на страстта, а именно Лилит, да не е там. Сложи първата рокля, която ѝ попадна и за миг се озова на мястото. Косата на блондинката бе на букли и се спускаше до кръста ѝ, като на ушите бе сложила внушителни диамантени обеци. Личеше си красотата ѝ, още от далеч.
Пристъпи бавно, не познаваше никой, но това в никакъв случай не я смущаваше. Знаеше, че възможността Луцифер да е тук е доста малка и именно това я накара да дойде.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Човек
Човек
Нейт Арчибалд


Posts : 61
Points : 63
Join date : 13.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 13:39

Елена Гилбърт написа:
Нейт Арчибалд написа:
Ръцете ми я обхванаха здраво, а устните ми парещо я докосваха навсякъде и я даряваха с гореща рана.
Повдигнах я леко, като проникнах бавно и тя леко изкимтя.
-Заболя ли те?-попитах загрижено, но тя просто разроши косата ми и обсипа врата ми с целувки. Продължих като се надявах, че тя ще ми даде знак ако се наложи! Скоро и двамата хванахме ритъма и удоволствието се засили. Желанието тя да е моя бе осъществено.
Целувките ми обсипваха най-нежните части от тялото й, а тя започна да се извива назад, неиздържаща на страстта..

Когато проникна в мен болката не беше малка,но не след дълго се сля с удовлствието и сякаш това ме караше да се чувствам по-добре и ме възбуждаше повече.Темпото се ускоряваше и това караше диашнето ми да се прекъсва,сърцето ми да бие с 200 удъра и устните ми да пресъхват.
Не се осъзнах но крещях името му и то огласяваше цялата стая.Ноктите ми се забиваха в гърба му и оставяха парещи следи,сякаш щях да се разпръсна на милиони парченца под него.
Знаех, че може би тя изпитва
болка, но възбудата бе по-силна от мен. Забързах още повече, а тялото й
се лашкаше в обятията ми като в безтегловност. Продължих да целувам
прелестите й, които тя бе изпъчила пред мен. Чувах стенанията ти, но и
аз започнах да викам от удоволствие. Надявах се никой да не ни чуе.
Забавих
темпото и я положих да легне. Качих се върху нея, но не отпуснах изцяло
тялото си. Усмивката не слизаше от лицето й. Вплетох пръстите си в
нейните и обсипах с целувки сладките й устни. Погледнах я и задъхано
прошепнах:
-Обожавам те Ел!-погалих лицето й с другата ръка и отново
навлязох в нея. Но по-дръзко, по-страстно...Движех се бързо, а тя заби
нокти в гърба ми. Продължихме така дълго, докато не реших, че е време
да я поизмъча.
Слязох надолу към глезените й и обхванах коленете й с
ръце. Знаех, че агонията ще започне! Устните ми се долепиха до глезена
й, а езикът между тях започна да обхожда кожата. Ласката ми се премести
и на другия глезен, а ръцете ми се придвижваха нагоре по краката й.
Преплъзгвах се като с котешка грация нагоре, като прогарях кожата й и
ближех ту единия, ту другия крак. Ел хвана завивките на леглото и
безмилостно започна да ги дърпа и да ги стиска.
Устните ми жадно докосваха, а езикът ми неумолимо си играеше...с най-нежната част на Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 14:00

Станах по-смела в движенията,а той издишаше все по-накъсано.Награждавайки ме със сладкия наркотик на дъха му.Това,което правече ме подлудяваше.Едвам не изгубих съзнание от това,как щях да издържа до края.Буквално треперех,исках го в себе си.Веднага,но сега не можеше да стане.
Затворих очи,опитвайки се да се успокоя поне малко.Опитах се да отместя главата му от там,но беше като скала.А доволната усмивка не слизаше от лицето му.Агонията ми продължаваше.Стоновете се изнизваха от устата ми един след друг.А той продължаваше да ме измъчва.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Нейт Арчибалд
Човек
Човек
Нейт Арчибалд


Posts : 61
Points : 63
Join date : 13.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 14:19

Ръцете ми обхванаха нейните и ги задържаха отстрани на талията й. А главата ми отново завладя извора на страстта й. Усетих как тя започна да диша още по учестено. Езикът ми разтваряше и завземаше. Изпивах я нежно, но бавно и неумолимо. Тазът й отново се надигна за да посрещне тези ласки.
Притиснах ръцете й по-силно към леглото, за да я подчиня..за да спра нейните опити за бягство.
Устните ми, езикът ми...вече не бе само това. Аз включих и зъбите си. Съвсем леко я дразнех и галех със зъби... и я докарвах до полуда.
Езикът ми проникна в нея. Ръцете ми повдигнаха ханша на Ел и разтвориха краката й...което ми даваше оше достъп.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 14:26

Тялото ми се извиваше,правеше всевъзможни движения за да се освободи.Но не можех,докато той сам не решеше да спре.
-Н..ейт.Спри!Спри!
едвам казах през зъби като се опитвах да сдържа стоновете,но това беше непосилна задача.Отново повдигнах таза си за да поема поредната доза мъчение.ИМах чувството че ще спра да дишам.Бях напълно под негов контрол.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Нейт Арчибалд
Човек
Човек
Нейт Арчибалд


Posts : 61
Points : 63
Join date : 13.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 14:36

Харесваше ми да я мъча така, но накрая тя щеше да избухне от ласките
ми. Главата ми леко се надигна, но продължавах да я държа, така, че да
не избяга. Подразних местенцето и с пръст и тъкмо когато тя реши, че съм спрял, навлязох рязко с пръст в нея и продължих агонията й. Дразних я дълго там вътре, докато не спрях за малко. Погледнах я, усмихнах се и я питах:
-Слънчице! Какво желаеш тогава?..Ще изпълня желанието ти Елена!-погалих я с език по корема и изчаках да се съвземе и да отвърне.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 16:40

Когато стигна до сърцевина ми, когато приникна с пръста си в най–нежното ми място трябваше да прехапя устна за да сдържа писъка, който се беше загнездил в гърлото ми. Не исках никой да ни чуе. Вместо това забих нокти в гърба му с една ръка, а пръстите на другата се вплетоха в косата му.
Този път не успях да сдържа писъка си. Вътрешно се зарадвах, че въпреки че не бях успяла да го потисна, бях успяла да задържа силата на вика достатъчно, за да се чуе само от него.
Той мигновено спря да се движи и ме попита какво желая.Желаех него и само него.
-Желая теб!Желая да сме едно..
едвам произнесох,защото гърлото ми вече бе пресъхнало и нямах много сила
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 16:50

Влезнах в претъпканата бална зала. Не можеше да се сравнява с купоните в Манхатън,но все пак си личеше,че е на ниво.
Бях обещал на Куин,че ще дойда и това беше основната причина да го направя.Заоглеждах се за мис перфектни крака наоколо.
Видях я сама на бара. Не предполагах,че ще я заваря така. Може би обгрдаена с 10 момчета,на които им капят лигите по нея,да но не и сама.
-Здрасти,красавице. - казах и й се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Човек
Човек
Нейт Арчибалд


Posts : 61
Points : 63
Join date : 13.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 17:19

Елена Гилбърт написа:
Когато стигна до сърцевина ми, когато приникна с пръста си в най–нежното ми място трябваше да прехапя устна за да сдържа писъка, който се беше загнездил в гърлото ми. Не исках никой да ни чуе. Вместо това забих нокти в гърба му с една ръка, а пръстите на другата се вплетоха в косата му.
Този път не успях да сдържа писъка си. Вътрешно се зарадвах, че въпреки че не бях успяла да го потисна, бях успяла да задържа силата на вика достатъчно, за да се чуе само от него.
Той мигновено спря да се движи и ме попита какво желая.Желаех него и само него.
-Желая теб!Желая да сме едно..
едвам произнесох,защото гърлото ми вече бе пресъхнало и нямах много сила
Не исках повече да я изтезавам, затова реших да прекъсна агонията.
Извадих леко и внимателно пръста си като съвсем малко още я подразних
отвън. Аз тръгнах нагоре за да достигна устните ни, като телата ни се
допираха, точките ни на възбуда се докосваха, а езикът се качваше
нагоре заедно с мен. Най-накрая достигнах устните й и впих моите в
нейните жадно и казах:
-И аз те желая любима! Пак и пак...-преди да е казала нещо, тялото на
Ел отново се изви от проникването ми. Времето летеше, а ние
продължавахме да се наслаждаваме един на друг...Накрая бяхме гушнати на
леглото...но и уморени до смърт! Все пак усмивките сияеха на лицата ни.
Прекараното с нея бе неуписуемо!...
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 17:57

Алекс Браун написа:
Влезнах в претъпканата бална зала. Не можеше да се сравнява с купоните в Манхатън,но все пак си личеше,че е на ниво.
Бях обещал на Куин,че ще дойда и това беше основната причина да го направя.Заоглеждах се за мис перфектни крака наоколо.
Видях я сама на бара. Не предполагах,че ще я заваря така. Може би обгрдаена с 10 момчета,на които им капят лигите по нея,да но не и сама.
-Здрасти,красавице. - казах и й се ухилих.

Вече полудявах, но накрая дойде и Алекс.
- Не ми се подмазвай
Казах аз и се засмях. Придърпах го към мен и впих устни в неговите.
- Уау, колко сме елегантни.
Повдигнах вежди и прехапах палаво устни
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 18:04

Нейт Арчибалд написа:

Не исках повече да я изтезавам, затова реших да прекъсна агонията.
Извадих леко и внимателно пръста си като съвсем малко още я подразних
отвън. Аз тръгнах нагоре за да достигна устните ни, като телата ни се
допираха, точките ни на възбуда се докосваха, а езикът се качваше
нагоре заедно с мен. Най-накрая достигнах устните й и впих моите в
нейните жадно и казах:
-И аз те желая любима! Пак и пак...-преди да е казала нещо, тялото на
Ел отново се изви от проникването ми. Времето летеше, а ние
продължавахме да се наслаждаваме един на друг...Накрая бяхме гушнати на
леглото...но и уморени до смърт! Все пак усмивките сияеха на лицата ни.
Прекараното с нея бе неуписуемо!...

-Обичам те,Нейт Арчибалд!
извиках в мига на върховното удоволствие.Сякаш се разпръснах на милиони малки парченца под него.Не можех да помръдна,нямах сила.Едвам успях да успокоя дишането си.Сгуших се в него като малко дете и целунах гърдите му.
-Ако някой сега ни види ще ни изхвърлят както сме голи.
казах като се засмях и го погеднах миличко
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 18:15

Quinn Fabray написа:


Вече полудявах, но накрая дойде и Алекс.
- Не ми се подмазвай
Казах аз и се засмях. Придърпах го към мен и впих устни в неговите.
- Уау, колко сме елегантни.
Повдигнах вежди и прехапах палаво устни


-Уау,колко сме секси,секси.Даже и с тази средновековна рокля.
Не се бяхме виждали чак от вчера. Трябваше да наваксаме с целувките..и не само. Започнах да я целувам и спуснах ръка към дупето й. Обичах да я опипвам. Това беше едно от нещата,които ми липсваха най-много.
-Чакането си струваше нали?
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 18:33

Алекс Браун написа:
-Уау,колко сме секси,секси.Даже и с тази средновековна рокля.
Не се бяхме виждали чак от вчера. Трябваше да наваксаме с целувките..и не само. Започнах да я целувам и спуснах ръка към дупето й. Обичах да я опипвам. Това беше едно от нещата,които ми липсваха най-много.
-Чакането си струваше нали?

- Много я харесвам, черна...ефирна. Лесно се сваля
Казах аз и се заиграх с вратовръзката му. Той спусна ръката си към дупето ми
- Ето, този Алекс чаках и да определено чакането си струваше.
Намигнах му и се извъртях като му обърнах гръб
- От друга страна сервитьора също е адски сладък
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 18:44

Погледнах на криво този ,за който говореше Куин. Бях по-добър от него. А той явно беше подслушал това,което каза Куин за него и се приближи към нас. Не направих нищо,исках да видя какво беше намислил палячото. Той й се усмихна и каза:
-Дай си номера,кукло.
Препречиха пътя му. Бях прекалено ревнив,за да оставя някой да говори така на Куин пред мен.
-Единственото,което ще получиш е насинено око,ако не се разкараш веднага. - изръмжах му.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyНед Юли 17 2011, 18:58

- Ауу колко сме ревниви.
Засмях се, а сервитьора си тръгна. Помахах му за довиждане. Харесваше ми да виждам Алекс така ревнив и властен. Той ме придърпа към себе си и прошепна нещо.
- Ммм...
Казах аз и извъртях поглед
- Знаеш, че никой не може да се сравнява с теб.
Намигнах му и го целунах страстно
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyВто Юли 19 2011, 09:19

-Добре защото,ако си дори само си мислиш за някой друг ще го пребия. - намигнах й.
Обвих ръка около кръста й и продължих:
-Искаш ли отидем някъде другаде? Някъде на по-усамотено място.
Тук ми се струваше прекалено пренаселено за нещата,за които ми се правеха с нея,а и не бях от най-търпеливите.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyСря Юли 20 2011, 07:04

- А аз си мислех да го направим пред всички. Толкова е вълнуващо.
Казах аз и се засмях като някое малко дете
- Боже пак ли започна с ревността? Не сме били и два дена заедно, това определено е възбуждащо.
Хванах го за вратовръзката и го дръпнах към мен, като впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyСря Юли 20 2011, 08:18

За пореден път се целунахме. Нямаше скоро да ми омръзне.
-Искаш да го направи пред всички? Аз нямам проблем. - и двамата се засмяхме - Колкото до ревността знаеш си,ако ще и само от пет секунди да сме били заедно. Освен това знаеш,че когато съм с някоя тя е само моя.
Хванах ръката й и тръгнахме към изхода.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyПет Юли 22 2011, 13:18

Върнах се в балната зала като преди това успях да пооправя лицето си и да залича сълзите.Поех дълбоко дъх,застанах на едно място и се заолеждах.нева в мен беше толкова голям,че...не знаех какво ще направя.Видях Деймън.
Забързах крачката и го ръпнах за ръката като го притиснах в един ъгъл и започнах страстно да го целувам.Може би го правех напук,а може би не.Но не ми пукаше точно в този момент.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 26
Points : 27
Join date : 08.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyПет Юли 22 2011, 13:26

На Дейвън започвашеда му доскучава и реши да си ходи. Обаче нещо го чавъркаше. Естествено знаеше как гаджето на Елена я беше наранил и не биваше да я оставя сама,но наистина му беше скучно а и едвам се сдържаше да не захапе някой .В този момент като се обърна и видя Елена да му налита и да го целув. Не че не я харесваше но тя после можеше да съжалява за това.
-Елена , какво има?-попита я Дей иотдръпна лицето и
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyПет Юли 22 2011, 13:34

-Нищо,нищо няма.Просто замълчи!
изрекох набързо и го дръпнах в една стая на втория етаж.Влязохме и го блъснах на един стол като седнах в скута му и започнах да целувам врата му,а ръцете ми да се разхождат по гърдите му.
-Нямаш приятелка нали?
попитах и не му оставих шанс за отговор,защото отново впих устни в неговите
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Вампир
Вампир
Деймън Салватор


Posts : 26
Points : 27
Join date : 08.07.2011

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 EmptyПет Юли 22 2011, 13:39

Беше му трудно да я гледа такава но още по-трудно да я спре. Той я погледна и застана като статуя. Тя го удари леко като на шега но той не се мръдна
-Не нямам , но това не ти дава причина да ми се нахвърляш. Сега кажи какво ти има и после може да продължим ухили се Дей.Той я бутна на дивана до него и я погледна очаквателно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Балната зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: I LOVE MIAMI! :: Маями :: Кметството-
Идете на: