yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Алекс Пиърс
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Скарлет
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Стефан Салваторе
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Никол Мастърс
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Quinn Fabray
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Freaky
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Катрин Пиърс
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Адриана Кент
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_lcap„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Voting_bar„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 „Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: „Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3   „Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 EmptyВто Юли 26 2011, 21:16

„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3 33819_173434932693706_117081104995756_344235_8001677_n
Кой обичаш да играеш повече Елена или Катрин?

Нина Добрев: Опредено се наслаждавам да играя и двете, защото никога няма скучен ден. Великото нещо на телевизията е това, че не са два часа, където имаш начало, среда и край, виждаш само един герой и едно нещо през, което преминават. За щастие героите трябва да израстват. Искам да кажа Елена – начинът, по който беше, когато започнах, когато за първи път подписах за участвам в шоуто – тя беше един човек, един вид младо, наивно, тъжно момиче, а сега се превърна в силна жена. И когато разбрах, че трябва да изиграя Катрин, беше интересно да създам друг герой. Наистина исках да я направя напълно различна и да можеш да направиш разлика между двете. Така, че това беше най – голямото предизвикателство и беше страхотно.

Ще се насочи ли Елена към Деймън сега, когато Стефан не е наоколо?

НД: Ще видите в първи епизод, че тя не е задължително да се насочи към Деймън. Само защото той е там, а Стефан не е, не означава, че тя ще падна в ръцете му. Тя осъзна, че е в голяма беда, когато разбра, че той ще оцелее след като го целуна. Тя беше нещо, като: Оу. Той ще ме следва и ще продължава да ми повтаря за това завинаги; ще бъде толкова разочароващо. Ще видим това да се случва; далече от погледа, далече от ума или липсата прави сърцето по – крехко.

За да разберете, кой избира Добрев в истинския си живот, продължавайте да четете.

От Деймън и Стефан, кой ти Нина Добрев би избрала?

НД: Боже, не знам. Сигурна съм, че някъде има и друг брат. Хибрид на тях двамата. Не знам; аз мисля, че Елена е добре – тя има и двамата след себе си. Тя получава и двамата. Тя е умна жена!

Трудно ли ти е да превключваш между Катрин и Елена?

НД: Определено е малко по-трудно, защото това е процес. Винаги слушате за процесите на актьорите и е толкова странно, но определено имаме такива и трябва да преминеш през своите нервни моменти. Голяма част от физическите промени ми помагат. Когато погледна в огледалото, просто се чувствам различно, когато съм Катрин или Елена. Мисля че гласът ми се променя и дори само психически чувствам много повече. Мисля по различен начин; ставам малко по-дръзка, когато съм на снимачната площадка като Катрин, или съм малко по-резервирана като Елена.

Какво си помисли, когато Елена почти се превърна във вампир в края на втори сезон?

НД: Бях щастлива, че не стана вампир. Мисля, че щеше да е прекалено скоро. Мисля, че щяхме да си изгърмим куршума и какво ще правим в бъдеще? От гледна точка на героите и историята в сериала, мисля по този начин, но също така не мисля че тя е готова за това. Не смятам че е нещо, което желае. И не е нещо, което аз искам, защото както казах, получавам най-доброто от двата свята: мога и да бъда вампир, и да не бъда и това ми харесва по някакъв начин.

Ще се промени ли Деймън след целувката с Елена на прага на смъртта?
ИС: Вероятно не. Хората продължават да говорят за горещата целувка, а не знам дали някой обръща внимание, но Деймън беше блед, кървеше и се потеше. Така че не съм много убеден колко страстно е било, но той определено го помни. И смятам че това в края на краищата той е доста ядосан.

Как ще се държи сега, когато Стефан го няма?

ИС: Смятам, че ще се отдаде на възможността и ще се забавлява, правейки каквото и да е. Имам предвид, той е такъв човек, че няма значение дали къса главата на някого или спасява котенце, има една и съща лукава усмивка на лицето си. Това ви показахме в сезон 1. Толкова е трудно, сякаш си алкохолик в бар. Тези момчета са истински убийци, това е в природата им. Ако сложиш мишка или пиле пред една котка тя няма само да го гледат, ще си играят с него. Това е в природата на съществото.

Стефан опита да спаси брат си и сега е принуден да се справя с всичко. Деймън искаше едновременно да разруши всичко по пътя си но и да защити момичето, което обича. А Елена, горката, има толкова неща, за които да мисли. Но тя получава нещо от Деймън, което не може да получи от Стефан. Те се смеят, заяждат се, дразнят се един друг. Има една реплика на Аларик в следващия епизод: „Какво сега, ти да не си на 12?” Това е защото Елена и Деймън имат тези малки закачки един с друг, а това е готино. Ще видим всички тези различни страни на героите, но ако хората очакват Деймън да поднесе сърцето си на тепсия – няма да стане.

Сега, когато Стефан не е тук колко време ще отнеме на Деймън да приложи тактиките си върху Елена?

ИС: Това е въпрос, чийто отговор не знам. Мисля, че това е една друга вътрешна битка за Деймън. Не се чувства особено добре с този факт. Мисля, че ще прави това, което правеше и другите сезони. Ще се опита да се разсее, да се успокои за да не се отдаде на всичките си пориви към Елена.

Това значи ли, че има граници, които той няма да премине?

ИС: Не знам дали съществува такава граница, която той не би преминал, но ако го направи, вероятно би се върнал назад.

Когато четеш написания от Кевин Уилямсън диалог за Деймън и великите му реплики кефиш ли се?

ИС: Да, обичам този човек! Той и Джули, толкова съм им задължен. За съжаление това са хората, на които не искаш никога да си задължен, защото са лудо-извратено-умни и манипулативни, и чудесни. В Кевин има нещо, когато пише за Деймън – като оставим настрана аспектите на маниакален убиец – заради което мисля, че в Деймън има много от самия Кевин. Има много от самия мен в Деймън. Имаме странна връзка един с друг а той просто има тази дарба да пише страхотни реплики. Винаги е странно, когато сценаристите пишат, ти четеш историята и те винаги правят паралел с това, което се случва в живота ти. Мисля, че се хващат за това, защото ни познават толкова добре, независимо дали ни чуват какво си говорим или когато се шегуваме и не обръщаме внимание, или пък четат в статии и виждат нещо за нас. Сигурно е нещо като прозрение, което не са имали преди и използват всичко, докато пишат.

Източник:http://twifun-bg.com/?p=147192
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
 
„Дневниците на Вампира“ – Нина и Иън говорят за Сезон 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» „Дневниците на Вампира“ – Ще се съберат ли Деймън и Елена?
» Джули Плек: Опитваме се да покажем на феновете, че до сезон 3 много неща ще бъдат променени
» Нина Добрев
» Малко снимки на Иън и Нина
» Невероятна фотосесия на Нина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: My favorite series! :: Любимите ви сериали :: The Vampire Diaries :: Интервюта-
Идете на: