yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Алекс Пиърс
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Скарлет
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Никол Мастърс
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Quinn Fabray
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Freaky
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Адриана Кент
Частен плаж "Summer jam" Vote_lcapЧастен плаж "Summer jam" Voting_barЧастен плаж "Summer jam" Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
Частен плаж "Summer jam" EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
Частен плаж "Summer jam" EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
Частен плаж "Summer jam" EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
Частен плаж "Summer jam" EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
Частен плаж "Summer jam" EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
Частен плаж "Summer jam" EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
Частен плаж "Summer jam" Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 Частен плаж "Summer jam"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyСъб Юни 25 2011, 14:02

Носят ви питиета и каквото пожелаете,докато сте на плажа,излегнати на шезлонг и четете списание.Грижат се комфорта ви.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 20:22

Тъкмо бях пистигнала в Маями и реших да отида на плаж. Сложих си слънчевите очила и се запътих натам. Излегнах се на един шезлонг и след малко дойде сервитьора.
- Едно Мартини
Казах аз и се усмихнах. След малко Мартинито дойде.
- Благодаря.
Отпих малка глътка, когато в далечината видях позната фигура.
- Не може да бъде..
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 20:32

Първото място,на което отидох в Маями беше плажа. Там винаги можеше да се намери някоя.
Поръчах си на едно момче уиски и започнах да се оглеждам. Погледът ми падна върху перфектните крака. Крака,които познавах прекалено добре. Куин беше тук.
Тръгнах към нея:
-И това ако не е Куин Фабрей..
От далече забелязах втренчения й поглед.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 20:36

- Алекс Браун...
И това ако не беше бившото ми гадже. Каква приятна изненада.
- ...какво правиш тук? Последно бяхме в Манхатън, доколкото помня.
Усмихнах се и спуснах поглед по него. Дам, определено не се беше променил.
- Как си?
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 20:51

-Както винаги. - намигнах й.
Ако не тя кой друг би могъл да разбере смисъла на това изречение..тя ме познаваше много добре.
-Няма да питам как си.Виждам,че си секси.
Точно тогава дойде уискито ми. Бях на косъм да я целуна. Между нас винаги беше имало химия и привличане.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 20:58

- Ау, колко прилично се държим. Преди направо ме награбваше...сега има диалог.
Засмях се и му намигнах
- Иначе защо си тук? Питам отново.
Кръстосах крака и отпих бавно от Мартинито. Прехапах устни, наистина беше секси.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyЧет Юли 14 2011, 21:04

-Преди бяхме гаджета..но сега ти ме заряза и не сме.
Не,че това ме спираше. Дори напротив. Но днес нещо ми ставаше. Куин беше права. Преди още със здрастито и я награбвах,а сега..
Взех лицето й в шепите си и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 05:43

- Като че ли това ще те спре, Алекс...кого залъгваш?
Засмях се и обвих ръце около врата му, докато той страстно беше впил устни в моите. След целувката сложих пърст на устните му.
- Какво си мислиш, че ще дойдеш в Маями с целият си чар и сексапил, и ще падна обратно в краката ти ли?
Попитах го аз, ако това искаше да постигне.. не се справяше зле.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:07

Усмихнах се накриво:
-Точно това си мисля,че ще стане. - намигнах й.
Вероятно щеше да се подразни,но нямаше лошо в това.Когато беше раздразнена беше най-секси.
-Да не би да си с някой друг сега? - попитах преди да я целуна отново.
И да беше и да не беше,и двамата знаехме кой ще избере.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:16

- Грешиш...няма да стане това
Поклатих глава, сякаш за да придам повече сериозност и истина в думите ми. Но не мисля, че се получи точно този ефект. Отново ме целуна, не исках да си спомням онези чувства, когато ме целуваше. Страст, привързаност и т.н.
- Може и да съм с някой друг, а ти не си ли с друга? Не съм очаквала толкова време да тъжиш за мен.
Засмях се злобно и отвърнах поглед на другата страна.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:27

Не знам на какво се надяваше с този злобен смях,но не й се получаваше.
-От кога започнахме да се лъжем Куин?
-И двамата знаем,че не си ме преживяла-"нито аз теб",допълних на ум.
Обвих ръка около кръста й. Бях имал много момичета,но с Куин беше различно.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:35

- Не те лъжа
Опитах се да кажа аз, но той обви ръка около кръста ми и цялата потреперих
- Преживях те, отдавна
Излъгах аз и се опитах да махна ръката му, но той ме придърпа още по-близо до себе си. Как можеше да ме кара да се чувствам толкова безсилна?
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:47

О,в момента лъжеше.Придърпах я още малко към себе си.
-Ако ме беше преживяла..защо нямаш нищо против да правя това?
Целунах я много по-страстно от предишните пъти. Не забелязах да се съпротивлява или нещо друго.
Спуснах ръка надолу към дупето й.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 08:52

- Алекс махни се...
Сложих ръце на гърдите му сякаш да го отблъсна. Но нещо като електричество мина по мен, когато докоснах. И още повече когато спусна ръката си по тялото ми и се спря на дупето ми. Нямаше никой друг на частния плаж, пък и аз бях в един отдалечен залив.
- Преживях те, отдавна.
Сложих сериозно изражение на лицето си. ,,Малката Куини'' я нямаше.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:09

Колкото и да го повтаряше Куин не можеше да ме убеди.Усетих как потръпна при допира на телата ни. Но се правеше на недостъпна.
-Добре.-свих рамене-Значи нямаш нищо против да остана тук и да ти правя компания.За доброто старо време.
Отпих една глътка от уискито си.
-Но знаеш как се държа с момичетата ,които не са ми никакви. - допълних.
Позволявах си много неща с тези момичета по простата причина,че рядко се намираше някоя ,която да ми устои.
Пак спуснах ръце по тялото й.
-Не ти ли харесва? Разбира се сега е просто физическо удоволствие,след като си ме преживяла.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:13

Погледнах го на криво и му ударих шамар
- Не ме бъркай с евтините ку*ки, които имаш. Ясно?
Избутах го от мен с цялата си сила и сега аз бях над него. Надвесих се и продължих
- Да знам как се държиш с тези момиче и не ти позволявам да се държиш така с мен. Няма да го позволя, Алекс.
Всичко беше изпълнено с гняв. Да, между нас имаше химия...може би дори нещо повече, но нямаше да му позволя да се държи по този начин. Той се засмя, а аз посегнах пак да го ударя, но той хвана ръката ми. Опитах с другата, но той хвана и нея.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:21

Наистина беше ядосана и секси.Много секси. Замахна да ме удари още веднъж,но този път бях по-бърз от нея. След поредния опит държах и двете й ръце.
-Много лесно се палиш Куини. И не виждам причина да се държа по-различно с теб отколкото с другите момичета. Сега не сме никакви. Забрави ли?
Е,в момента малко послъгвах.Никога не бих се държал с нея така,освен,за да я дразня. Но в момента това ми беше целта,така че..
Хрумна ми още нещо. Момичетата го мразеха. Взех я на ръце. Тя протестираше и се опитваше да се отскубне. Без успех.
-Нали знаеш ,че сега мога да направя каквото си поискам с теб?
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:26

- Как да не сме никакви? Ние сме бивши гаджета...?
Погледнах го още по-ядосано и той изведнъж ме вдигна на ръце. Защо го правеше? Защо постоянно се дразнеше с мен? Не беше само сега на плажа...заяждаше се и когато бяхме заедно. Как изобщо можех да бъда влюбена в него? ,,Куин той е момче мечта, как можеше на НЕ бъдеш?'' - Каза онзи ужасен глас в главата ми. Отърсих се от всички мисли.
- Не, не можеш да правиш каквото искаш с мен! Да ти приличам на кукла?
Размахах ръце във въздуха и започнах да се дърпам насам-натам
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:34

-Да..приличаш на кукла. А и бившите гаджета не са никакви.
Колко се дразнеше само. А аз няма намерение да я пускам. Друга мисъл мина през главата ми...освен секси тя беше и красива,много красива. Спомних си защо ходех с нея.
Тръгнах към морето.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 09:42

- Като не съм ти никаква ме остави на земята.
Казах заповеднически, а той тръгна към водата.
- Алекс недей, Алекс моля те...
Започнах аз. Въпреки, че бяхме гаджета така и не му казах, че имам хидрофобия. Това беше страх от вода. Когато се намирах близо до вода, цялата потръпвах. Затова стоях само на пясъка, да хващам тен. Той не чу молбите ми и се потопихме. Вкопчих се в него и обвих крака около кръста му, за да не докосвам водата.
- Изкарай ме оттук, имам фобия.
Започнах да викам като долепих тялото си плътно до неговото
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 10:02

Фобия от водата? Това не ми го беше казвала. Можех да съм гаден и да не извадя. Нали от одеве ме дразнеше с приказки как ме е преживяла. Можех да го направя, но знаех, че няма. Колкото и дами харесваше позата,в която бяхме сега, уплашения й поглед и треперещото й тяло ме накараха да изпълня желанието й. Но преди това щях още малко да я подразня.
-Какво ще ми дадеш,ако излезнем от водата?
Пак й се усмихнан на криво.
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 10:09

- Каквото поискаш...
Казах машинално и се вкопчих още повече в него. В момента не можех да мисля какво говоря, сигурно дори не осъзнавах думите, които казвам. Повдигнах се нагоре, просто не исках да докосвам и с пръст ужасно-страшната вода. Можех да се удавя и да умра. Никой не иска да умре нали. Та мен ме е страх дори и в басейн, да не говорим за морето.
- Моля те, измъкни ме оттук. Умолявам те.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 10:20

Наистина я беше ужасно много страх. Без повече да се правя на интересен излезнах от водата. Отидох я оставих на шезлонга,на който стоеше преди да я взема.
Седнах на пясъка ди шезлонга без да казвам нищо,за да я оставя да се успокои малко.
Изпих си уискито и без да я поглеждам попитах:
-Защо никога не си ми казвала,че те е страх от водата? Това обяснява защо така и не влезе в басейна у нас, но все пак...
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Човек
Човек
Quinn Fabray


Posts : 73
Points : 76
Join date : 07.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 10:27

Той ме остави. Слава Богу, не умрях и не се удавих. Излегнах се на шезлонга и започнах да дишам равномерно, изпих Мартинито на екс и накрая бях спокойна.
- Не си ме питал, за това не съм ти казала.
Усмихнах се някак странно и го погледнах
- Пък и ме е срам от това. Кой се страхува от вода? Само лудите хора!
Натъртих на лудите, защо аз определено не бях лунатичка или нещо такова. Приближих се към него и го целунах по бузата, но не се отдръпнах, а останах близо до него.
- Мерси, че ме изкара оттам.
Върнете се в началото Go down
Алекс Браун
Човек
Човек
Алекс Браун


Posts : 47
Points : 47
Join date : 14.07.2011

Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" EmptyПет Юли 15 2011, 10:49

-Знаеш,че нямаше да те помисля за луда. Можеше да ми кажеш всичко..
Поръчах си на момчето,което минаваше наблизо още едно уиски. Попринцип не пиех по много,но сега...
-Колкото до това,че те извадих от там..нали на първо място аз бях виновен,че си във водата.
И въпреки това ми беше приятно,катоме целуна...било то и по бузата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Частен плаж "Summer jam" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частен плаж "Summer jam"   Частен плаж "Summer jam" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Частен плаж "Summer jam"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: I LOVE MIAMI! :: Маями-
Идете на: