yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Алекс Пиърс
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Скарлет
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Никол Мастърс
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Quinn Fabray
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Freaky
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Адриана Кент
Плаж                Vote_lcapПлаж                Voting_barПлаж                Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
Плаж                EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
Плаж                EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
Плаж                EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
Плаж                EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
Плаж                EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
Плаж                EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
Плаж                EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
Плаж                EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
Плаж                EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
Плаж                Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 Плаж

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юни 25 2011, 14:05

Прекрасно местенце,точно до гората,на което залеза изглежда просто завладяващ.Можете да дойдете и да се отпуснете,д асе позабавлявате в морето или да се попечете на слънце с приятели.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 20:32

Днес времето беше топло и си беше точно за плаж.За това още като станах си мислех днес да отида на плаж.
Облякох си банския,взех плажната си кърпа и се запътих натам.Не беше далеч.След няколко минути вече усещах морския бриз и пясъка по джапанките ми.
Сложих кърпата си близо до брега и влязох във водата.Беше много приятна.Заплувах навътре.Потопих се под водата за секунди и после излязох на повърхността.
Излязох от водата и легнах на кърпата си.Минаха няколко минути и аз се изправих,за да огледам плажа.Нямаше много хора.Още по-добре.Не обичах големите тълпи от хора.Изведнъж погледа ми спря върху едно момче,седящо на близо от мен.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 20:45

Вампир,на плаж,защо не ? Щом си имах пръстен ,който да ме предпази ,а и тайно винаги съм искал тен.Пък и последното което човек ,ще си помисли,като ме види на плажа е ,че съм кръвопиец.Бях се излегнал в близост,до водата,така,че да може да мокри краката ми.Опитвах се да страня от хора,защото все още трудно контролирах жаждата ,бях престанал да се храня с животни и от няколко месеца бях на човешка кръв,но взимах по-малко колкото ,да не умра от глад.Тогава видях едно момиче,да гледа в мен,Усмихнах ѝ се,взех кърпата си и се приближих.
- Може ли ?-попитах,преди да се настаня до нея.Усещах как,бие сърцето ѝ и ароматътѝбеше подлудяващ,но тук имаше толкова хора,тя беше в безопасност,за сега.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 20:54

Опа!Той ме видя,че го гледам и ми се усмихна.Аз се изчервих малко,но пък му се усмихнах.
Видях как си взима кърпата и се приближава към мен.Попита ме дали може да седне до мен и аз приветливо му отговорих:
- Разбира се! - усмихнах му се.
Той постави кърпата си и седна.
- Как се казваш? - погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 21:05

- Стефан-отговорих ѝ и отново се усмихнах,когато видях,как бузите ѝ порозовяха от притеснение.
- А,твоето име е ?-запитах я ,видях как вена в основа на шията ѝ запулсира ,всичко в мен се напрегна до краен предел,облизах пресъхналите си устни.Но трябваше да се овладея,"Дишай, Стефан",ми напомни вътрешният ми глас.послушах го ,две,три дълбоки вдишвания и си върнах самообладанието.Очаквах ,да чуя името ѝ.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 21:10

Стефан.Името му бе Стефан.Повторих си го няколко пъти в ума,за да го запомня.
- Хубаво име имаш. - усмихнах се.
- Аз съм Александра,но всички ме наричат Алекс. - усмихнах му се и подадох ръката си,за да се здрависаме.
Малко се притеснявах.Такава съм си,притеснителна.Винаги се притеснявам,когато говоря с някой нов човек за мен.
- Е,какво те води тук? - погледнах го,в очакване на отговор.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСря Юли 06 2011, 22:00

Погледнах я ,тя май се притесняваше от мен.тогава ме попита какво правя на плажа.Погледнах я отново и отговорих:
- Какво мога да правя пека се ,като всички хора-засмях се .
- Ами ти ,да не би да си дошла за нещо друго ?-ох защо се държах,като такъв гадняр,да не би да я бройках,та тя беше още дете.Жаждата ,а не разума говореше в мен.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyЧет Юли 07 2011, 10:29

- Ами аз дойдох,заради хубавото време,за да мога да поплувам и да се попека малко. - отговорих му,а усмивката не слизаше от лицето ми.
Отклоних погледа си към морето.Вълните бяха големи,а аз точно такива ги обичах.
Сетих се,че не си бях сложила плажно мляко.Извадих го от чантата си и сложих малко на ръката си,за да го размажа по цялото ми тяло.След това реших да влизам във водата.
- Аз мисля да влизам в морето вече.Идваш ли и ти? - погледнах го,като се усмихнах пак.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyЧет Юли 07 2011, 21:31

- Да това е добра идея -усмихнах ѝ се.като си мислех,че може водата да ме освежи и да разкара,тези притесняващи мисли от мен.Влязохме ,като тя първоначално се сепна ,явно водата беше много студена или тя бе твърде напечена,на мен не ми действаше по-същия начин.Но казах:
- Ах колко е студено,потопи се постепенно ,иначе ,ще получиш шок-усмихнах се .Започнах да се топя леко ,за да и покажа как ,макар,да нямах нужда от това.

----------------------------------------------
ПП Извинявай,за закъснението Smile
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyПет Юли 08 2011, 12:31

Влязохме във водата.Но ме удари една малка вълна и се сепнах.Стефан ми обясни как да вляза.Лека полека влязохме,като след няколко секунди тялото ми свикна с водата.
Заплувах навътре.Обръщах се назад от време на време,за да видя къде беше Стефан.Той идваше към мен.
Аз се потопих за малка,за да си намокря лицето и косата.
Усещах как вече не стъпвах на пясъка.Беше дълбоко,но не се притеснявах.


- няма проблеми ; )
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 00:06

Тя отиде на вътре ,след малко се озовах при нея.Тогава тя се гмурна ,чух удар и когато изплува ,беше наранила устата си ,нищо ,не можеше,да ме отвлече от капчицата кръв,на върхът на устните ѝ.
- Добре ли си ?попитах.Като все повече ,се приближавах,исках да я вкуся ,тя ме дразнеше,не знаех,какво ще си помисли,че изведнъж съм получил изблик,на страст.Не знаех,но тя ме дразнеше ,не исках да я хапя,изглеждаше толкова крехка,така фина ,че можех да я пречупя,без усилие.Но не можех да устоя,нямаше никой наблизо,наиситна бяхме много навътре,много лошо.Впих устни в нейните без дори да я предупредя като страстно я засмуках,потискайки,желанието си да впия зъби,в сладките ѝ устни.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 11:44

Изведнъж,когато бях под водата усетих,че де ударих на нещо.Беше някаква ръбеста скала.Бързо изплувах на повърхността.Бях си ударила устните.Течеше кръв.
Бутнах леко устната си и на пръста си имах капчица кръв.Облизах я.Сигурно изглеждаше странно отстрани,но ми хареса.
Стефан ме попита дали съм добре.
- Да,добре съм.Ще се оправя. - сведох леко глава.После се надигнах и го погледнах.
Той се приближаваше все повече към мен.
Изведнъж момчето ме целуна.Това беше неочаквано за мен,много неочаквано.Погледнах леко объркано,но после се наслаждавах на целувката му.Май смучеше кръвта ми.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 21:10

Целувката ми ставаше все по-дива,но кръвта спря и аз се осъзнах,исках,да я захапя за врата,ох само колко исках.Бяхме се отдалечили токова много ,че никой не би разбрал.Трябваше ,само да я погаля,на правилното място и докато се разтапя в ръцете ми ,можех да я ухапя,дори ,нямаше да разбере,а косата ѝ беше толкова дълга,че би скрила белезите.Толкова го исках,че чак болеше...Но не исках,да я нараня,беше толкова сладка и невинна.Отдръпнах се от нея,макар и с леко изръмжаване,не исках,да го правя.
- Аз,Алекс възползвах се от временна слабост,прости ми ,ако това не е било твоето желание.-усмихнах се на сила.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 21:19

Когато се отдръпна и спря да ме целува каза нещо,че се възползвал от някаква слабост.
- Всъщност ми хареса.Няма за какво да ти прощавам. - отвърнах на усмивката му.
Да,хареса ми,нищо че беше неочаквано за мен.Толкова бързо,но нямаше значение.
Стефан се държеше малко странно.От време на време сякаш ръмжеше.Започваше да ме плаши,но пък не ми изглеждаше някой тип,който би ме убил в тъмна уличка или пък изнасилил.Но поговорката "Не съди книгата по корицата." малко ме разубеждаваше.
Какво пък?Ще остана тук с него...едва ли би ми направила нещо лошо.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 22:08

- Радвам се ,че не се сърдиш-казах и този път,леко я цунках по бузката.Загребах в шепи вода и я опръсках.
- Алекс,хайде да поплуваме,нали за това влязохме във водата ?-усмихнах ѝ се чаровно.Имах да си изкупвам греховете макар,че тя не знаеше,не можех,да си простя ,че дори си бях помислил,да захапя нежното и врътле и да смуча от кръвта ѝ.Облизах се ,като си спомних вкусът на наранените ѝ устни.Но си наложих да подтисна копнежа,отново да я опитам.Заплувах на разстояние от нея.
- Не можеш да ме догониш-провикнах се ,но нарочно плувах съвсем като човек,за да може.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyСъб Юли 09 2011, 22:19

Да,прав е.Нали сме във водата за това - да плуваме.Но не винаги беше само за това де.
Стефан заплува не много далеч от мен.Заплувах към него бързо,като го хванах и му се нахвърлих.
Бях му се качила на конче.Нищо,че вече бях голяма за такива работи,но много обичап някой да ме носи на конче.Независимо на суша или във водата.
Засмях се и му казах:
- Няма да се пусна от теб да знаеш. - не спирах да се смея.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyНед Юли 10 2011, 00:34

Беше закачлива и явно и се играеше,но с мен ,започваше опасна игра,въпреки това я повозих,на конче известно време.Тя пищеше от кеф,не усетих кога бях я завел още по-настрани от плажа,той,вече не се виждаше никъде.Тя потрепери,усетих страха ѝ казах :
- С мен си в безопасност,ще те пазя от всичко...-Но кой,ще те предпази от самия мен ?-но това не го казах на глас.Прегърнах я ,харесваше ми ,да я усещам близо.Откраднах си още една страстна целувка ,по устните ,бях се побъркал,познавах ме се от няколко минути и вече страстно се целувахме.А тя беше доста млада,но пък това я правеше много по-привлекателна пък и не ми изглеждаше неопитна ,вплетох пръсти в косите и се загледах ,в очите ѝ.
-Алекс...-простенах името ѝ.
- Кажи,ако не искаш...-"Да не иска кое бъди по-конкретен Стефан,какво точно целиш сега да я прелъстиш или да пиеш от нея ?Може би и двете" ,отговори едно гласче в мен.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyНед Юли 10 2011, 11:54

Не съм забелязала кога ме е завел някъде отстрани на плажа.Сега вече бяхме изолирани от хората.
От време на време ме прегръщаше и целуваше.От толкова малко време станахме много близки,прекалено близки.Но ми харесваше.
- Ако не искам кое? - погледнах го в големите му зелени очи.Сякаш можех да потъна в тях,бяха толкова зелени.
Щях да му позволя да прави каквото си иска с мен.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyНед Юли 10 2011, 19:23

Всяка нейна дума или жест ,ме предизвикваше ,но като видях предизвикателството и отразено в очите ѝ,нямаше ,как да се сдържа.Придърпах я по-плътно ,така,че да усети ,какво правеше с мене .Погалих лицето ѝ се взрях в очите ѝ,сякаш търсех нещо ,което да ми подскаже,че тя не иска точно това.Като не видях нищо подобно ,покрих устните си със своите ,но този път целувката ми беше още по-страстна и дръзка ,а ръцете ми ,вече се разхождаха свободно по тялото ѝ.
- Знаеш ,кое-прошепнах срещу устните ѝ ,миг преди да ги спусна надолу по шията и деколтето ѝ.За миг ,се спрях,над пулсиращия ѝ пулс,но после се отдръпнах ,щеше да има време и за това ,сега друго желание надделяваше.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyНед Юли 10 2011, 20:07

Целуна ме още по-страстно от предните няколко пъти.Аз му отвръщах,също толкова страстно.
Плъзнах ръцете си по косата му.А после към мускулестото и секси негово тяло.
Докосвах го,но от време на време го драсках с ноктите си леко.
Изглеждаше ми и съм сигурна,че е по-голям от мен.И по-опитен.А аз си падах по по-големите.
Захапвах долната му устна често.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyНед Юли 10 2011, 21:20

Малката ,беше игрива и не си губеше времето.Ръцете ми си пробиха път през банския и я погалих на голо.тя цялата настръхна ,не го очакваше ,но за бях готов ,да бъда дързък с нея.Чувството от ръката ми се засилваше и от водата ,правеше го по-интензивно.Проникнах с пръст в нея ,като леко го раздвижих.Другата ми ръка меше на гърдите ѝ и ги дразнеше безмилостно.Хапех сладките ѝ устни,като задвижих пръста си по-бързо.Водата скриваше напълно ,какво се случва под повърхността ,пък и дори някой да ни види,би помислил ,че просто се натискаме.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyПон Юли 11 2011, 11:13

Когато той проникна с пръст в мен,аз изстенах тихо.Отпуснах се назад,след това го погледнах и го целунах жадно.
Радвах се на всяко негово докосване.Започнах да го целувам по врата и гърдите.
От време на време засмуквах кожата му.
Когато отново се върнах на хубавите му устни,пъхнах езика си палаво в неговата уста.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyВто Юли 12 2011, 19:57

Малката хич,не си по плюваше,не само ,че не беше девствена ,но и май беше нимфетка,нямах нищо против.Но вече не издържах,на тези сладки ласки.Свалих внимателно нейния и мой бански.Хванах я и я повдигнах,така,че да проникна по-лесно.Тя беше не просто мокра ,а прогизнала.Правенето на секс във вода,си имаше своите предимства.Отначало навлизах бавно,като постепенно забързвах,после ту бях вътре,ту отвън,за да я подлудя ,да иска още.Зацелувах сладките ѝ устни и спуснах езикът си по шията ѝ,това беше грешен ход,защото лицето ми,веднага се промени.Погледнах я ,а в очите ѝ прочетох страх.
- Вярваш ли ми ?-попитах,но в момента и въздействах.След което впих зъби в топлата ѝ плът.Да смуча кръвта ѝ,докато я чукам,беше невероятно и на нея и харесваше също толкова много и това не ,беше в резултат на внушение ,не не беше нужно,вампирската слюнка отделяше феромони,които караха,жертвата ,да изпитва ,нармоманска нужда ,за още.И аз и го давах.Когато се нахраних прикрих,дупчиците с дългата ѝ коса и целунах меките ѝ устни.Вече сит,напълно имах контрол над тялото си и можех да я побъркам.Започнах все по-бързо и по-бързо,докато накрая водата се разпени ,около нас.Поех едната ѝ гърда в шепи и я засмуках,тя измърка радостно,а след това крещеше с цяло гърло.Там където я бях отвел удоволствието и болката се сливаха в едно.
Върнете се в началото Go down
Алекс Пиърс
Човек
Човек
Алекс Пиърс


Posts : 259
Points : 259
Join date : 06.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyВто Юли 12 2011, 21:18

Свали ми банският,а той също свали неговия."Ей сега става горещо." - Помислих си аз,като се усмихнах перверзно.
Накрая той проникна в мен.Имах чувството,че той ще ме подлуди сега.Така и направи.
Започна да ме целува по шията,но усетих нещо в него.Погледнах го и се сепнах леко,погледнах го малко уплашено,но после се отпуснах в ръцете му.
- Вярвам ти... - казах,все едно бях хипнотизирана от нещо.Или може би от самия него?
И когато впи зъбите си в кожата ми,не можех да повярвам.Той бе вампир?! Но те нали "уж" не съществуваха? Започваше наистина да ме плаши...но какво пък? Нали нямаше да ме убива...може би.Премахнах тези тъпи мисли от главата си,след това го целунах страстно.
Не ми пукаше какво беше Стефан.Важното беше,че щяхме да си прекараме страхотно.
Наслаждавах се,че пиеше кръв от мен.Някак възбуждащо беше.
Отдели зъбите си от врата ми.И забърза темпото още повече.Аз вече не стенех,а направо виках от удоволствие.Не ме интересуваше кой можеше да ме чуе.
Той ме влудяваше и исках да продължава,да не спира...
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Модератор
Модератор
Стефан Салваторе


Posts : 92
Points : 114
Join date : 04.07.2011

Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                EmptyЧет Юли 14 2011, 20:45

Докато се осъзнах,бях се разкрил ,пред Алекс.Продължавах,да се движа в нея и сякаш ,това нямаше голямо значение ,усетих я кога приближи своята кулминация и забавих,нарочно за да удължа момента ,в който тя отчаяно се стремеше да получи удоволствие.Целувах устните ѝ,като по този начин ѝ дадох,да си пийне от собствената си кръв.Но това ,като ,че ли не я отврати.Когато тялото ѝ,започна да се успокоява ,забързах толкова много,че тя се задъха съвсем ,а пулсът и бясно биеше в ушите ми.
- Не се ли страхуваш от мен ?-запитах,докато още се движех.Усетих я как цялата потрепери от вътре и се стегна,след това изригна ,с охкания и пъшкания.Наслаждавах ѝ се ,нямаше нищо по-красиво ,от една жена достигнала върхът си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж                Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Частен плаж "Summer jam"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: I LOVE MIAMI! :: Маями-
Идете на: