yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Алекс Пиърс
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Скарлет
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Никол Мастърс
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Quinn Fabray
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Freaky
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Адриана Кент
Библиотека   Vote_lcapБиблиотека   Voting_barБиблиотека   Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
Библиотека   EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
Библиотека   EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
Библиотека   EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
Библиотека   EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
Библиотека   EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
Библиотека   EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
Библиотека   EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
Библиотека   EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
Библиотека   EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
Библиотека   Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 Библиотека

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотека    Библиотека   EmptyСъб Юни 25 2011, 14:09

Спокойно местенце,изпълнено с миризмата книги.Можете да намерите всяка информация,която ви е нужна.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Юли 18 2011, 12:52

Беше ми омръзнало от тежкия ден и все още не се бях устроил. Просто си бях наел стая в хотел и бях оставил багажа си все още неразопакован. Облякох се набързо и изхвърчах от хотела без път и без посока по шумните, препълнени с хора улици и откъслеците от чуждите разговори, които, като хиляди, напоени с отрова игли, се забиват в ушите ти, дразнейки слуха ти до краен предел. Вървях си сам с мислите и проблемите си, когато се озовах пред една библиотека. Някаква сила ме повлече към входа и още преди да се осъзная, вече бях прекрачил прага на помещението и крачех с бавни, но сигурни стъпки към милата дама, която стоеше зад гишето:
-С какво мога да ви помогна? - попита ме тя учтиво и ми се усмихна.
-Искам да се запиша тук. - отговорих аз и разсеяно се огледах наоколо. Странно, беше почти празно. Тук там се чуваше глухия шум от разгръщането на някоя, друга страница, а цялото помещение бе изпълнено със специфичния мирис на нови и стари книги, който витаеше във въздуха, нежно галейки сетивата на любопитните и чувствителни носове на малкото хора, които прекарваха свободното си време там.
След като официално бях записан в библиотеката, се отправих към секцията с фантастика. Огледах се предпазливо и видях, че нямаше никой. Огледах се за по-сигурно и започнах да пристъпвам между рафтовете с книги.
-Да ви помогна? - разнесе се гласа на учтивата дама, която предлагаше услугите си.
-Не, няма нужда. - казах аз и се усмихнах. Реших, че щом аз не мога да отида до книгата, книгата може да долети до мен. Сетих се за заглавието и автора и се концентрирах. След секунди, книгата вече бе в ръцете ми. Седнах на близката маса и се зачетох. "Вещерството през вековете" - дори самия аз не знаех защо го чета, след като знам всичко, но ми бе интересно да науча как го разбират хората, но останах разочарован от всичко, което научих. Не можех да повярвам, че някой би се отнасял така към нашата раса. Та ние сме почти като тях... Е, с някой разлики. Затворих книгата и я върнах там, от където беше долетяла. Взех произволна книга и тихичко се зачетох, без да обръщам внимание на всичко, случващо се около мен.
След двадесет минути четене, вече ми доскуча и реших да се информирам още малко за вещерството, чрез Интернет. Отидох при жената и я попитах:
-Ще бъде ли проблем ако използвам компютъра за малко? - попитах учтиво.
-Не разбира се. Той е ето там. - милата дама ми посочи компютъра и аз тръгнах нататък, замечтан и невнимателен и без да искам се блъснах в някого.
-О, много съжалявам... Аз... Ами... трябваше да внимавам... повечко... - не можах да вържа две смислени изречения, и изчервявайки се, забих поглед в земята като провинил се ученик, който очаква да получи наказанието си.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Ангел
Ангел
Скарлет


Posts : 193
Points : 197
Join date : 27.06.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Юли 18 2011, 20:14

Скарлет се събуди, обгърната от напрежение. Цялата бе настръхнала, тресеше се ...
Сънят й бе тъй познат ... Ад ... Ад ... Точно така !
Скочи от леглото, оправи тоалета си набързо, облече нещо леко, лятно и небрежно и се втурна към библиотеката. Знаеше какво да търси.
- А ... А ... Ал ... Али ... - Говореше си момичето, докато минаваше през секторите по азбучен ред. "Алигери, къде ли са го сложили ?". Докато отнесената Скарлет търсеше книгата измежду полиците, усети как се спъна в нещо. Нечия чанта. Едно момиче седеше на табуретка и четеше книга, а Скарлет току-що бе изритала чантата й.
- Господи, съжалявам !
Ангелът се наведе и върна чантата на притежателката й.
- Наистина не я видях. Отново се извинявам.
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 16:03

Зандър Хоуп написа:
Беше ми омръзнало от тежкия ден и все още не се бях устроил. Просто си бях наел стая в хотел и бях оставил багажа си все още неразопакован. Облякох се набързо и изхвърчах от хотела без път и без посока по шумните, препълнени с хора улици и откъслеците от чуждите разговори, които, като хиляди, напоени с отрова игли, се забиват в ушите ти, дразнейки слуха ти до краен предел. Вървях си сам с мислите и проблемите си, когато се озовах пред една библиотека. Някаква сила ме повлече към входа и още преди да се осъзная, вече бях прекрачил прага на помещението и крачех с бавни, но сигурни стъпки към милата дама, която стоеше зад гишето:
-С какво мога да ви помогна? - попита ме тя учтиво и ми се усмихна.
-Искам да се запиша тук. - отговорих аз и разсеяно се огледах наоколо. Странно, беше почти празно. Тук там се чуваше глухия шум от разгръщането на някоя, друга страница, а цялото помещение бе изпълнено със специфичния мирис на нови и стари книги, който витаеше във въздуха, нежно галейки сетивата на любопитните и чувствителни носове на малкото хора, които прекарваха свободното си време там.
След като официално бях записан в библиотеката, се отправих към секцията с фантастика. Огледах се предпазливо и видях, че нямаше никой. Огледах се за по-сигурно и започнах да пристъпвам между рафтовете с книги.
-Да ви помогна? - разнесе се гласа на учтивата дама, която предлагаше услугите си.
-Не, няма нужда. - казах аз и се усмихнах. Реших, че щом аз не мога да отида до книгата, книгата може да долети до мен. Сетих се за заглавието и автора и се концентрирах. След секунди, книгата вече бе в ръцете ми. Седнах на близката маса и се зачетох. "Вещерството през вековете" - дори самия аз не знаех защо го чета, след като знам всичко, но ми бе интересно да науча как го разбират хората, но останах разочарован от всичко, което научих. Не можех да повярвам, че някой би се отнасял така към нашата раса. Та ние сме почти като тях... Е, с някой разлики. Затворих книгата и я върнах там, от където беше долетяла. Взех произволна книга и тихичко се зачетох, без да обръщам внимание на всичко, случващо се около мен.
След двадесет минути четене, вече ми доскуча и реших да се информирам още малко за вещерството, чрез Интернет. Отидох при жената и я попитах:
-Ще бъде ли проблем ако използвам компютъра за малко? - попитах учтиво.
-Не разбира се. Той е ето там. - милата дама ми посочи компютъра и аз тръгнах нататък, замечтан и невнимателен и без да искам се блъснах в някого.
-О, много съжалявам... Аз... Ами... трябваше да внимавам... повечко... - не можах да вържа две смислени изречения, и изчервявайки се, забих поглед в земята като провинил се ученик, който очаква да получи наказанието си.

Блиотеката бе любимото ми място и повечето от времето си прекарвах там. Бях нещо като "книжен плъх". Можех да чета с часове, защото книгите бяха единственото ми спасение. Нямах приятели, с които да излизам. Нямах и гадже, защото повечето момчета не се интересуваха от "книжни плъхове". Пообиколи хи огледах рафтовете. Взех няколко книги на любимия си автор, после преминах към криминалните романи. Взех още няколко книги и се натрупа солидна купчина. Едва ги придържах. Изведнъж се блъснах в нещо или по-точно някой.
Заех се да събирам разпилените книги без да обърна внивание на човека срещу мен. Събрах ги и го погледнах. Да, наистина не очаквах мъж като него да видя тук. Беше красив, да, но красивите момчета не трябва ли да са някъде другаде. Може би просто е объркал пътя. Погледнах го и му казах:
-Ако търсиш най-близкото кафе, където можеш да се перчиш,си объркал пътя. Тук няма нищо освен книги.
След казаното, продължих по пътя си и завих покрай една лавица. Заобиколих още една и отново зърнах лицето на мъжа. Продължих напред, но той вървеше успоредно с мен. Спрях и се приближих до него:
-Какво искаш?
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 16:19

-Опитвам се да ти се извиня... И да ти кажа, че не търся кафето... - казах аз и се усмихнах галантно. Погледнах момичето и допълних:
-Всъщност издирвах един криминален роман, който отдавна не съм чел. - казах аз и се усмихнах отново. Сетих се за думите на момичето и ме парна чувство на вина... Чувство, парещо като горещ метал.
-Ааа... Разбирам. Смяташ, че едно момче не може да бъде в библиотеката. Така ли? - попитах аз и тихичко се засмях. Взех един любовен роман от рафта и й го подадох:
-Опитай този, невероятен е. - казах аз и й подадох романа, увеличавайки купчината й. Сетих се, че може да е невъзпитано от моя страна, затова поех част от книгите й и казах:
-Нека ти помогна. - усмихнах се и поех доста голяма част от книгите й, виждайки няколко криминални романа.
-Леле! Май наистина обичаш да четеш книги. - забелязах аз и допълних:
-Аз също си падам по криминалните романи.
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 16:53

С голямо учудване поех любовния роман и наум прочетох резюмето му. Ммм...хубава любовна история, която ми бе...позната. Да, ние с Люк бяхме изживяли същото. Преди да ме зареже. Болезнени спомени нахлуха в главата ми и рязко отговорих на момчето пред мен:
-Вземи си я. Не я искам. Прекалено лигава е.
След това се обърнах и закрачих между рафтовете, едва сдържаща напиращите сълзи. Скоро стигнах до моето любимо място-най-отдалечената маса с няколко столчета и удобни фотоьоли, където можеш да четеш без никой да те притеснява. Седнах на единия стол и се загледах в една точка. Усетих, че и момчето сяда до мен и му казах:
-Защо продължаваш да вървиш след мен?Толкова ли съм интересна.
Продължавах със заядливия тон, въпреки, че не исках да прозвуча така.
Обърнах глава на другата посока и промълвих:
-Виж...извинявай.Не исках да бъда груба. Нека започнем отначало. Аз съм Бела-протегнах ръка.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 17:10

-Зандър. - поех ръката й и се усмихнах. Сетих се за думите й и казах:
-Няма за какво да се извиняваш. Понякога и аз мога да съм много досаден. - казах аз и се засмях. Спомних си поведението и насоките до близкото кафе:
-Не очакваше да видиш момче на подобно място, нали. Честно казано, тук съм, защото съм нов. Нямам приятели, а и се съмнявам, че някой би искал да ме познава. - казах аз като си спомних какво съм всъщност, но сега това нямаше да споменавам на Бела. С времето щеше да разбере и сама.
Усмихнах се, но усетих, че нещо я тормози. Начинът, по който отхвърли любовния роман, заядливия тон. Не ми бе работа, но ето, че глупостта в мен надделя. Устата ми заработи, но мозъка ми спря:
-Какво те мъчи? Изглеждаш тъжна. - едва, когато млъкнах, осъзнах какво правя, но беше късно да си върна думите назад.
-Виж... Съжалявам ако отварям болна тема. - казах аз и виновно сведох глава.


Последната промяна е направена от Зандър Хоуп на Пон Юли 25 2011, 16:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 17:45

-Не, не се обвинявай. Аз съм си гаднярка по рождение-казах и се засмях.
-Но..не ми се говори за това-нямах сили отново да си припомням сполетялото ме нещастие и драмата, която се бе разиграла.
-А, сега, ако нямаш нищо против, искам да почета-рекох и демонстративно се настаних на фотьолите с криминален роман в ръка. започнах да чета. Бях се задълбочила в книгата, когато чух силен шум. Вдигнах глава от четивото си и погледнах Зандър с недоумяващ поглед.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 18:01

Зачудих се какво се случва и вдигнах поглед нагоре. Мернах една сянка по стената, а после последва и нов шум. Знаех какво става и знаех как да го неутрализирам, но рискувах да покажа какъв съм. Обърнах се към Бела и казах:
-Трябва да излезеш по най-бързия начин. После ще обяснявам. Хайде, Бела. - казах аз и погледнах момичето умолително. Не беше сега момента да обяснявам какъв съм или какво умея.
Почти всички бяха напуснали, освен Бела и аз. Последва силен трус, който ме озадачи и ме накара да се притесня повече.
-Хайде! Тръгвай и не поглеждай назад! После ще ти обяснявам. - казах на момичето и зачаках да напусне, за да мога да се "отърва" от вредителя.
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 18:05

Ммм много греше ако си мислеше, че ще си тръгна. Бях голям инат и винаги правех това, което не трябва.
-Няма да си тръгна-започнах да се тръшкам като малко дете.
-Няма да си тръгна ако не дойдеш с мен. Ясно ли е?
Последва нов трус, съпровождан от падането на една от лавиците с книги. Отвякъде се чуваха пищящи гласове, алармите бяха включени и всички напускаха библиотеката по възможно най-бързия начин. Само ние със Зандър продължавахме да стои и да си говорим, докато около нас падата книги.
-Няма....да...си...тръгна-изричах думите с паузи и така ясно му показах, че трудно ще ме измъкне. Погледна ме дяволите и аз се чудех какво е намислил.
-Заащо ме гледаш така?
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 18:23

-Гледам те така, защото ще съжалявам за това, което ще направя. - казах аз и се обърнах към източника на трусовете. Насочих ръката си срещу него и започнах:
-Quidquid est! Vivamus venenatis ante te de meo! Ut! - извиках аз, но "нещото" продължаваше да беснее и да предизвиква проблеми. Ядосах се и след ясен жест на ръката, изрекох силно и ясно:
-Solvite! - снопове светлина се разхвърчаха към тавана и унищожиха това, което се спотайваше там.
Бях се напрегнал до краен предел и започна да ми тече кръв от носа, олюлях се на краката си и леко залитнах. Когато всичко приключи, безжизнено се строполих коленичил на земята, гледайки падналия рафт.
-Остава само да обясним какво се е случило.
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 18:34

Още недоумяваща се приближих до Зандър. Набързо превъртях цялата история и разбрах. Винаги бях вярвала във вампири, вещици и свръхествени същества, но не съм подозирала, че те съществуват. И Зандър бе едно от тях. Хванах ръката му и промълвих:
-Ти си вещер. Имаш магически сили, чрез които се биеш със злото като това тук.Но колкото повече сили използваш, толкова по-отслабваш.
Пред смаяния му поглед как съм стигнала до тези безпогрешни изводи, извадих носна кърпичка и му я подадох:
-Ето, така ще спре кървенето.
След това го настаних на един от фотоьлите, за да си почине. Имаше нужда.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyВто Юли 19 2011, 19:23

-Благодаря. - казах аз и поех носната кърпичка. Попих кръвта и леко се надигнах от мястото си. Усмихнах се на момичето и казах:
-По-добре съм. Благодаря. - станах, но залитнах и паднах в прегръдките й. Червенина се напласти около лицето ми и аз започнах да се извинявам:
-Съжалявам...Аз... - не можах да довърша това, което исках да кажа. - усмихнах се виновно и погледнах Бела в очите.
-Благодаря. Благодаря за всичко. - пророних аз, точно когато едно момче арогантно влезе вътре и каза:
-Браво Бел, натискаш се с първия срещнат мухльо... поредния книжен плъх.
Не го познавах, но му се ядосах и заплашително размахах ръка, готов да кажа "Solvite" и да му се случи случка, но Бела ме спря още на "Sol...". Oсъзнах какви ги върша и се спрях, сядайки си на мястото.
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyНед Юли 31 2011, 18:14

Оставих Зандър на земята и станах. Как смееше да говори така? О, Люк щеше да си го получи. Какво правеше тук и как можеше да говори така на мен и..и приятеля ми?!? Погледнах го яростно и искри запрефърчаха от очите ми. в този момент бях готова да го убия собственоръчно. Приближих се и му зашлевих шамар. После казах достатъчно високо:
-Нямаш право да ми говориш така. Първо, вече, а и никога не съм била твоя собственост. Не се получи между нас, разбери го. Повече няма да бъдем заедно. Проумей това най-сетне. И-посочих Зандър-той не е мухлю. Тук мухлюто си ти.
Сетих се, че не бях казала нищо относно натискането. Люк явно също се бе досетил, защото ме изгледа мръсно и понечи да проговори но последва нов шамар.
Изгледах го яростно и стопих всякакво желание у него да ми противоречи. Стана и си замина.
Върнах се при Зандър, който бе чул всичко и нежно му казах:
-Не трябваше да ме виждаш в такава светлина.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyНед Юли 31 2011, 22:10

-Не знам кой е този, но явно го научи на маниери. - казах аз и се усмихнах. Понечих да стана, дори направих опит да се надигна, но немощно се стоварих на земята и казах на Бела:
-Благодаря, че ме защити. Никой досега не го бе правил. - усмихнах се и след още един неуспешен опит да стана, казах на Бела:
-Явно нещата ми се насъбраха и ме изтощиха, дори нямам сили да стана. - засмях се и казах:
-Нямам идея, кой беше онзи, който постави на място, но предполагам, че той те е разочаровал по този начин... - довърших думите си, но едва след като ги изрекох, осъзнах, че може да отварям болна, за Бела, тема и чувството на вина ме прониза направо в сърцето:
-Аз... Аз съжалявам... Не исках да те натъжавам... - започнах да се извинявам и се обърнах към момичето:
-Моля те, приближи се. Искам да ти кажа нещо, което не съм казвал на никого.
След като Бела коленичи до мен, скъсих дистанцията между нас и прошепнах на ухото й:
-Много преживяхме днес и много неща се изрекоха, но в цялата суматоха забравих най-важното, което искам да ти кажа, или по-точно да ти покажа. - казах аз и поех брадичката й в ръката си, обърнах прелестното й лице към себе си и още преди да се усетя, устните ни се сляха в целувка. Ток мина по цялото ми тяло и погъделичка всяко едно нервно окончание в него.
Когато целувката приключи, аз се отдръпнах от Бела и след като се усмихнах, казах:
-Това беше всичко, което имах да ти казвам... - изшептях тихо и прокарах нежно ръка по лицето на Бела:
-Забрави за онзи, той е вече минало... Фокусирай се върху настоящето... - казах аз все още шептейки и се усмихнах.
-Забрави за всичко...
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Авг 01 2011, 10:33

Целувката муме зашемети. Не вярвах, че отново ще харесам някое момче, че отново ще обичам и че сърцето ми ще бъде отворено да посрещне новия си господар. Страхувах се, че ще го нараня, затова се отдръпнах и все още задъхана от целувката казах:
-Това...това не е редно. Не искам да те наранявам, затова не трябва да имаш нищо общо с мен. Виж какво стана с Люк. Не искам да се повтори. Не искам отново да бъда наранена. Разбери ме. Харесвам те, но.....-сълзите напираха, но не си позволих да плача и продължих-...се страхувам. И ако трябва да те мразя, за да не те нараня, ще го правя. Просто...вече..аз-бях останала без сили и воля и се строполих на земята. Сълзите се стичаха и не спираха.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Авг 01 2011, 11:27

Приближих се до Бела и й помогнах да стане. Прокарах нежно ръка по лицето й и след като заличих и последната сълза, оставила следа по лицето й, казах:
-Няма от какво да се страхуваш... Това, което ни наранява, ни прави по-силни. - казах аз в опит да я успокоя. Прегърнах я и зашептях в ухото й:
-Аз не съм Люк и никога няма да бъда. Когато сърцето ти е готово да обича и да бъде обичано, не трябва да му пречиш. - отделих се от нея и й се усмихнах окуражително. Положих ръце на раменете й и казах:
-Успокой се... Заради мен... - усмихнах се и й помогнах да се изправи. Хората все още седяха на входа и се бояха да влязат.
-Всичко е наред. - казах аз и заедно с Бела се отправихме на близката пейка до библиотеката. Помогнах й да седне и се настаних до нея:
-Как си?
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Авг 01 2011, 13:36

-Ами по-добре...мисля-казах неуверено. Още не се бях съвзела от самообвиненията си и лъжите, които му наговорих,че го мразя. Погледнах го в очите и тихичко промълвих:
-Знам, че не си като Люк, но...но-не продължих, а впих устни в неговите. Целувката ме разтърси до основи и не исках да свършва. За първи път бях сигурна, че това е правилно.Електрически ток разтърси цялото ми тяло.
-Мисля, че това е идеален завършек на изречението-намигнах му закачливо и се сгуших в него.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещер
Вещер
Зандър Хоуп


Posts : 46
Points : 48
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Авг 01 2011, 14:07

-Така е... - заключих аз и я прегърнах пред всички учудени и уплашени погледи на хората, част от които все още се бояха да влязат вътре. Усмихнах се на Бела и казах:
-Ако са ти останали сили, може да се разходим до някъде. Увеселителния парк, например? - усмихнах и прокарах ръка през косата на Бела. Облегнах се назад и се загледах в облаците, замислих се за всичко случило се досега, но се фокусирах само и единствено върху момичето, което се бе сгушило в мен. Знаех, че днес ще се случи нещо, но не предполагах, че ще е такова. Зареях поглед в небето, но след миг се обърнах към Бела и попитах:
-Е, какво реши?
Върнете се в началото Go down
Бела Морено
Човек
Човек
Бела Морено


Posts : 41
Points : 43
Join date : 18.07.2011

Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   EmptyПон Авг 01 2011, 14:11

-Увеселителен парк, звучи добре-промълвих и отново впих устни в неговите. За миг, които трая цяла вечност, сякаш бяхме само двамата, нищо друго не съществуваше. Отскубнах се от прегръдките му и закачливо го подканих:
-Хайде да вървим! Ти ще избереш къде да се качим. Блъскащи колички, Виенско колело-започнах да изброявам, но целувката му ме спря.
-Хайде, миличък. Май не можеш да ми се наситиш!-ухилих се.
Хванахме се за ръце и се насочихме към Увеселителния парк.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотека   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека    Библиотека   Empty

Върнете се в началото Go down
 
Библиотека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: I LOVE MIAMI! :: Маями-
Идете на: