yourtemptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът представя обстановката в Маями-купони,скъп и луксозен живот.Има от всичко по мнооого.Потопете се в света на изкушението!Град пълен със забавления и необикновени преживявания.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Елена Гилбърт
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Алекс Пиърс
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Скарлет
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Стефан Салваторе
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Никол Мастърс
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Quinn Fabray
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Freaky
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Адриана Кент
Гората      Vote_lcapГората      Voting_barГората      Vote_rcap 
Latest topics
» Гърция,Атина,2001
Гората      EmptyСъб Мар 03 2012, 09:59 by sweet_lie

» Къщата на Каси Блейк
Гората      EmptyПет Мар 02 2012, 21:47 by sweet_lie

» Вашите герои
Гората      EmptyПет Мар 02 2012, 21:09 by sweet_lie

» Как да станете наши приятели
Гората      EmptyЧет Ное 24 2011, 12:31 by Аксел Мюз

» Въпрос - лично творчестно
Гората      EmptyВто Авг 16 2011, 10:42 by Елена Гилбърт

» На яхтата
Гората      EmptyПон Авг 08 2011, 18:46 by Зандър Хоуп

» Ресторант "Rico"
Гората      EmptyПон Авг 08 2011, 18:27 by Бела Морено

» Подпис на месец юли?
Гората      EmptyПон Авг 08 2011, 09:23 by Бела Морено

» Невероятна фотосесия на Нина
Гората      EmptyСъб Авг 06 2011, 21:17 by Стефан Салваторе

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Твоето късметче!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Ное 02 2021, 05:31
Гората      Labels=0
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт

 

 Гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Admin
Елена Гилбърт


Posts : 348
Points : 506
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Гората    Гората      EmptyСъб Юни 25 2011, 14:24

Всеки идва тук с различна цел.
Върнете се в началото Go down
https://yourtemptation.bulgarianforum.net
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 18:42

След поредната тъпа вечер,прекарана в пиене на алкохол и пушене с момчетата някак си се озовах в гората.
Беше пълен мрак и от време на време се спъвах в някакви храсти.Намерих едно удобно дърво и се облегнах на него притваряйки очи.
Изведнъж чух някакъв шум,идващ зад мен.Станах и започнах да се оглеждам.
-Ехо,кой е там?Тайлър,ти ли си?
Мне..не беше той,сянката,която виждах беше прекалено...женствена,за да е той.Беше някакво момиче.Какво ли правеше пък тя тук.
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 18:47

Този град започваше все повече и повече да ми допада. тук имаше доста неподозиращи хора,лесни мишени за всички нас. Реших че постоянното стоене у дома няма да ми помогне в така наречения "социален живот" за това си наметнах едно кожено яке върху роклята и се запътих навън безцелно.
Стигнах до една гора,най-привлекателното място за един вампир? Може би. Бях жадна,а усещах около себе си човешко създание,а това не беше добре. Чух гласът му и се подсмихнах.
- За съжаление не. - казах приближавайки се към момчето. Очите ми блестяха със странен блясък.
- Какво прави едно привлекателно момче само в гората? - попитах любопитно,скръствайки ръце.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 18:53

-Хах.Мерси.И това привлекателно момче в момента и пияно и..не знае какво точно прави тук,ако трябва д асъм честен.
повдигнах рамене,хм..беше..секси..Хубаво момиче..
-А какво прави тук само,толкова хубаво момиче като теб?Едва ли събираш гъбки?
леко се разсмях и направих няколко крачки към нея
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:06

Наблюдавах внимателно сладкото и леко пияно момче.
- Хм.. Може би си търся някаква компания,а като гледам дори в гората намирам привлекателна компания. - засмях се и също пристъпих към него. Вече бях съвсем близо,повдигнах глава нагоре,понеже той бе по-висок от мен,а усмивката ми бе на лицето.
- Между другото благодаря за комплимента. - намигнах му и продължих напред към близкото езеро.
- Разкажи ми за себе си привлекателно момче. - това прозвуча повече като заповед от колкото молба.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:14

-Като ще си говорим на прякори,добре..чаровно момиче.
след думите си понечих да направя крачка напред,но леко залитнах и се хванах за дървото
-Няма какво за разказване,а и сега не се сещам нищо.
казах безразлично и поклатих глава
-В езерото ли ще се къпеш?
засмях се и впих очи в нея...колкото беше възможно де..все пак главата ми беше доста"завъртяна"
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:25

Усмихнах се на момчето и кимнах в отговор. Свалих роклята си и останах единствено по черно бельо.
Внимателно влязох във водата и се потопих,а когато излязох на повърхността той вече бе на брегът.
- Ако искаш и ти ела привлекателно момче . - намигнах му закачливо и се засмях,а след това подадох ръката си и промълвих :
- Аз съм Тамара Медичи Райли,приятно ми е. - усмивката не слизаше от лицето.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:29

Ъъ...добре.Гледката не ми вляеше добре..все пак съм момче и все пак..съм пиян..
-Чаровно момиче ми харесва повече и с удоволствие ще се присъединя към теб.
кимнах и свалих дрехите си,останах само по боксреки и внимателно се потопих във водата.
Щом стигнах до нея обвих кръста й с ръце и прошепнах в ухото й
-Джеръми Гилбърт.Приятно ми е.
отдалечих глава от ухото й и застанах на такова положение,че погледите ни да се засекат
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:42

Подсмихнах се. Ароматът идващ от кръвта му го правеше още по привлекателен и чаровен.
Ръцете ми преминаха по корема му,а след това по ръцете му. Той усещаше че тялото ми е студено,по-студено то обикновеното и все пак не се отдръпваше. Явно вече бе разбрал че нямаше да му направя нищо.. за сега.
- И на мен ми е приятно красавецо. - намигнах му леко. Студените ми устни съвсем внимателно докоснаха вратът му в бърза целувчица.
- Харесвам ти? И ти ми харесваш. - признах си палаво и се усмихнах. Бях чувала тази фамилия някъде и ми бе доста позната,но сега не ми се мислеше за това. Огледах се в очите му,явно имаше и прекрасни очи.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 19:53

-Хм,как знаеш само.И си много права,харесваш ми.
казах доволно и пръстите ми заиграха по гърба й,като я притиснах още повече до тялото си
-Имаш...хубави очи.
Изучавах лицето й..да..определено бяха хубави..но устните й ми се струваха по-привлекателни.
Скъсих дистанцията между нас и леко захапах долната й уста като след това последна една доста продължителна целувка.
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 20:02

Той отново ми направи комплимент,а аз отново се усмихнах. Благодарих му чрез страстна целувка,която продължи доста дълго,а тялото ми се бе притиснало в неговото. Пръстите ми шареха из гърбът му,а устните ми се преместиха върху вратът му. Този път бяха по-страстни,а за да е по-хубаво всичко правех и леки засмучки. Погледнах го с доволна усмивка.
- Дано не съжаляваш после за това. - казах с шеговит тон,а след това го съборих във водата.
След това също се потопих и започнах да го целувам още по-страстно и диво,сдържах жаждата си доста лесно.
Щях да го подлудя от целувки,както и от други неща.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 20:12

-Палавница!
казах през смях и е хванах на ръце като се въртях във водата,съответно и тя.Спрях се на едно място и нежно целунах врата й
-Не се бой,няма да съжалявам.
намигнах й и я пуснах във водата като я придърпах към себе си
-Хайде чаровно момиче,покажи ми какво можеш.
повдигнах вежда и я погледнах приканващо
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 20:23

Усмихнах се палаво и прокарах пръсти през косата му. Впих жадно устни в неговите,а след това започнах да слизам надолу към гръдния кош. Целувките ми продължаваха да са все така страстни,а ръката ми галеше плочките на корема му.
Повдигнах се и го целунах още веднъж,а погледна ми беше тип " ти си го изпроси" .
Спуснах се най надолу. Съвсем голото му и топло тяло някак потрепваше. Ръцете ми внимателно погалиха достойнството му,а след това устните ми се присъединиха. Езика ми палаво се разхождаше натам насам,а ръцете ми го следваха. Ту нежни, ту страстни ласки,а темпото бе различно. След известно време започнах внимателно да се изкачвам нагоре,правейки смучки по корема и гръдния му кош.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 20:31

Ъх.Това момиче ме подлудяваше.Наистина сам си го изпросих,но в никакъв случай не съжалявах.
-Ъм..мисля,че във водата няма да е много..удобно..
говорех на пресекулки,взех я на ръце и я поствих на якето си,което се намираше на брега..не беше много удобно място,но..не ми се мислеше сега за това.
Устните ми изучаваха тялото й.Устните,шията,гърдите,корема.С едно леко дръпване и сутиенът й бе някъде захвърлен.
Започнах да правя въртеливи движения с език околко най-чувствителната част от гърдите й,а едната ми ръка се озова под бикините й.Пръстите ми правеха различни движения ту с бавно,ту с бързо темпо.
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyСря Юли 06 2011, 20:41

След като се повдигнах той отбеляза че нямало да ни е удобно във водата с което бях напълно съгласна. Той ме постави на якето си и започна да ме обсипва с най-различни ласки,които караха тялото ми да изтръпва и трепери,а много рядко човешко същество би могло да ме накара да се чувствам по този начин.
По-силните стенания започнаха когато спусна ръката си надолу,правейки влудяващи движения. Леко и нежно хванах брадичката му,приближавайки я към себе си , впих страстно устни в неговите. Целувах го жадно и нежно. Нежност,която рядко проявявах.
- Привлекателното момче знае как да подлуди едно момиче. - прошепнах в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 09:44

-Ммм..
палавата и доволна усмивка се прокрадна по лицето ми,а движенията които правех не спираха.Стенанията й ме възбуждаха още повече,караха ме да я искам още повече.
За миг хванах бикините й с пръсти и ги свалих бавно по краката й,а предишните ми движения,които правех с пръсти,сега бяха заменени от езика ми и малки целувчици.
Ръцете ми си играеха с гърдите й.Леко присви крака,повдигнах глава и казах
-Спокойно,чаровно момиче.
за миг спрях действието,което извършвах и нежно я целунах по устните,а след това отново се върнах към предишната си работа
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 09:50

Движенията му,техниките му самият той ме подлудяваше. Беше привлекателен,страшно привлекателен и секси. Когато спусна устните си долу цялото ми тяло започна да трепери.Докосванията му бяха толкова топли и възбуждащи,ръцете му бяха върху гърдите ми,а аз съвсем леко ги притисках. След известно време го повдигна и започнах да го заливам със страстни и дълги целувки докато ръцете ми се разхождаха свободно из тялото му.
- Прекрасно момче. - изшептях през една от целувките.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 11:37

Целувките,движенията,стоновете й ме подлудяваха.Не можех да издържам вече..
Взех я в скута си и рязко проникнах в нея.Стонове се отделиха от устните и на двама ни.Ръцете ми шареха по гърба й,а устните ми по гърдите и врата й. Темпото се забързваше с всяка секунда,но за миг го намалих.Не исках всичко да свършва толкова бързо.
-Мда,чаровно момиче?
прошепнах в ухото й като прокарах език по него и леко захапах върха му
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 11:46

Тялото ми бе притиснато в неговото,а с таза си правех въртеливи и извиващи се движения така че и той да е задоволен. Целувах вратът му жадно и страстно,а след това преминах по устните му,захапвайки долната част закачливо. Ръцете ми оставаха съвсем леки следи по гърбът му,а стенанията ни ставаха все по-силни. Прокарах нежно ръка по главата му и се усмихнах. Последва бавна и страстна целувка,а тялото ми не спираше да се движи.
- Сладък си,секси си.. каква ли е уловката? - казах закачливо,а след това устните ми започнаха да целуват брадичката му,а след това по-надолу.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Posts : 39
Points : 42
Join date : 30.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 16:05

Дишането ми беше накъсано,а сърцето ми започна да бие все по-учестено.Ръцете ми притискаха тялото й все повече до моето,а всеки следващ тласък бе по-бърз и по-желан.Скоро щяхме да свършим.Вече не можехме да контролираме телата си.
-Уловка ли,хмм..няма уловка.
казах довлно и лекичко захапах долната й устна,а ръцете ми проследяваха извиваките на тялото й
Последен талсък,последен стон,последна целувка.След минути и двамата лежахме един до друг като се опитвахме да регулираме дишането си.
Върнете се в началото Go down
Tamara Riley
Вампир
Вампир
Tamara Riley


Posts : 31
Points : 34
Join date : 25.06.2011

Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      EmptyЧет Юли 07 2011, 16:38

Усмихвах се и продължавах да го целувам,краят беше близо,а аз все пак не спирах да го обсипвам с целувки. Обичах когато се отдавах на някого да го милвам и обсипвам с какви ли не ласки,а не просто секс. След като края дойде легнахме настрани. опитвах се да си поема въздух,а това значи че бях доста доволна. Погледнах Джер усмихнато,облегнах се на една страна и казах :
- Благодаря за вечерта. - усмихнах се леко. Имаше ли смисъл въобще да разказвам за себе си? Нямаше да е интересно. Изправих се и се облякох.
- Ако искаш пак да се видим,звънни ми. - намигнах му,написах номера си на една хартия и му намигнах,а след това изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората      Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
yourtemptation :: I LOVE MIAMI! :: Маями-
Идете на: